Rozvoz balónků a dekorací

Blýskněte se na vaší oslavě s něčím vyjímečným, vybraný set zvířátek z balónků jako originální dárek nebo dekorace k dané příležitosti podle vašeho vkusu.

Dovezeme vám nebo nafoukneme jakékoliv požadované množství latexových nebo foliových balonků. Balónky nafoukneme a vymodelujeme pár hodin před předáním dopravci, abychom docílili co nejdelší výdrže. Objednávku balónků jsme schopni připravit za pár hodin a následně předat dopravci k jejímu doručení. Objednávky přijaté do 12:00 lze předat dopravci během téhož dne.

Z našich jednotlivých balonkových zvířátek, která lze poslat poštou patří různobarevní tučnáci, motýly, číslice, kočky, medvědi, papoušci, srdíčka, psy, želvičky, zajíci, žirafi, spidermani a ufouni 🙂

Rozvoz balonků je nutné si dohodnout po telefonické – 775 555 230 nebo emailové domluvě – info@zviratkazbalonku.cz .

Cena za jeden kus vymodelovaného zvířátka vychází od 60 korun + doprava. Cena za dopravu již od 120 kč. Cena přepravy se může lišit při nákupu většího počtu zvířátek.

Závoz balónků orientujte cca v den oslavy.

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ
Nabízíme i možnost osobního vyzvednutí Vašich objednaných balonků. Po potvrzení objednávky si ji můžete vyzvednout na Lesné v Brně.